בואו ללמוד אצלנו את מקצועות המזון

הצטרפו אלינו לקורסים מרתקים, השאירו פרטים

קורס גבנות

אם חשבתם עד כה כי את הגבינה תוכלו להשיג רק בחנויות, טעיתם ובגדול. קורס גבנות, העוסק בתהליך ייצור והכנת הגבינה, מאפשר לכם דריסת רגל ראשונית בעולם העשיר של הגבינות. הכנת גבינות במטבח הביתי אינה משימה בלתי אפשרית ומסובכת כמו שעד כה היה נהוג לחשוב. "בית הספר למקצועות המזון" בהנהלתם של איצי וסוזנה, שמח להציג בפניכם קורס גבנות אשר פונה לכל סוגי קהל היעד אשר מחפשים ללמוד איך להכין גבינות.

קורס גבנות – הרבה מעבר למוצר חלב מוצק

קרה לכם שמצאתם את עצמכם חושקים בגבינה אך כל החנויות כבר סגורות? חיפשתם פעילות שיכולה להיות משותפת לכל המשפחה? הכנת גבינות יכולה בקלות להוות פתרון קל וטעים לצורך שלכם. אך קודם כל, צריך ללמוד להכין את הגבינות המדוברות.

תחום הקולינריה צובר תאוצה בשנים האחרונות ופותח את דלתו לכל דורש. אתם לא חייבים להכיר בצורה יסודית את כל חומרי הגלם ואיך הם מתפקדים, זה אמנם יעזור, אך גם מתחילים במטבח יכולים ללמוד ולקבל את הידע הבסיסי והכישורים הדרושים על מנת לשגשג בעולם הגבינות.

נושאי הקורס מורכבים מהענקת ידע תיאורטי בסיסי לצד התנסות מעשית הכולל הפשלת שרוולים וערבוב חומרי הגלם במרץ. הקורס יתאים במיוחד לאלו מאתנו שסקרנים לגבי גבינות מיוחדות והתהליך הכרוך בהכנתן. כך שלאחר הכרת חומרי הגלם, תכונותיהם, הציוד הדרוש ודרכי ההכנה המגוונות, תוכלו ליהנות מהתהליך הכנה עצמו כשבסופו תזכו לטעות את הגבינה הראשונה שהכנתם במו ידכם.

איפה עושים גבינות?

למרות שהדברים אמנם נראים פשוטים במבט ראשון, אנו "בבית הספר למקצועות המזון"  ממליצים לחובבי הגבינות ולמתחילים ביקום הנפלא של הכנתן, ליצור קשר ולהתנסות בקורס מקצועי אשר יענה על כל שאלותיכם ויעניק לכם את הכלים וההבנה הדרושה לצורך עיסוק בגבנות בצורה עצמאית. גם לאחר הקורס, נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולייעץ על מתכונים שונים בהם תוכלו לשלב את הגבינות שיצרתם בכוחות עצמכם.


בואו ללמוד את מקצועות המזון מהטובים ביותר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סדנאות גבינות

אם אתם נמנים עם חובבי הגבינות, כעת תוכלו ללמוד להכין שלל סוגי גבינות במטבח הפרטי שלכם. התהליך אינו מסובך כמו שוודאי דמיינתם, אך כן כדאי לקבל את הטיפים המקצועיים משף מנוסה שידריך אתכם ברמה האישית. "בית הספר למקצועות המזון" פותח את דלתותיו לקהל הרחב ומזמינה אתכם להתנסות בסדנת גבינות מיוחדת במינה אשר תעניק לכם את כל הידע המקצועי והכלים הדרושים ותחשוף בפניכם את הסודות הטעימים של עולם הגבינה על מנת שתצליחו ליצור כל גבינה שרק תחשקו בה אפילו בנוחות ביתכם.בלינך רוגצה. לפמעט

נגיעה טעימה בעולם הגבינה

אם אתם נמנים עם חובבי הגבינות, כעת תוכלו ללמוד להכין שלל סוגי גבינות במטבח הפרטי שלכם. התהליך אינו מסובך כמו שוודאי דמיינתם, אך כן כדאי לקבל את הטיפים המקצועיים מבעל מקצוע מומחה, שידריך אתכם ברמה האישית. "בית הספר למקצועות המזון" פותח את דלתותיו לקהל הרחב ומזמינה אתכם להתנסות בקורס גבינות מיוחד אשר יעניק לכם את כל הידע המקצועי והכלים הדרושים ויחשוף בפניכם את הסודות הטעימים של עולם הגבינה על מנת שתצליחו ליצור כל גבינה שרק תחשקו בה אפילו בנוחות ביתכם.
חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום