בואו ללמוד אצלנו את מקצועות המזון

הצטרפו אלינו לקורסים מרתקים, השאירו פרטים

קורס גבינות

תמיד חלמתם איך ללמוד להכין גבינות בבית? אם התשובה שלכם היא כן, קורס גבינות זהו המקום המושלם עבורכם. הקורס יעסוק בלימודי הכנת גבינה למריחה, אפייה ונשנוש כחטיף טעים שהכנתם לגמרי לבד. "בית הספר למקצועות המזון"  שמחים לבשר על פתיחתו של קורס גבינות מיוחד המיועד לקהל הרחב. בין אם זו ההתנסות הראשונה שלכם בעולם הגבינות ובין אם כבר הייתה לכם דריסת רגל בו, נשמח לארח אתכם ולהעניק לכם את כל הידע בנושא והכלים שיעזרו לכם לגבן בכל זמן שתרצו.

מה כולל קורס גבינות?

גבינות הן מאכל פופולרי מאוד בכל רחבי העולם ומהוות חלק בלתי נפרד מהתפריט היומיומי של אנשים רבים, בין אם מדובר בצמחונים או אוכלי כל. מפאת הצריכה הרבה של הגבינות, לאורך ההיסטוריה נוצרו סוגי גבינות שונים, כשחלקם אפילו גבינות מן הצומח המבוססות על משפחת האגוזים.

הקורס יכלול ידע תיאורטי לצד התנסות מעשית. כאן תזכו להכיר את כל אותם חומרים פשוטים שיחד יכולים ליצור את הקסם שאנו קוראים לו גבינה.

  • הרכב כימי ותכונות החלב.
  • חומרי הגלם להכנת הגבינות.
  • מה הציוד הנדרש לתהליך.
  • תהליכי הייצור השונים.
  • מרקמים.
  • בדיקות איכות.

כאמור, לצד הלימודים התיאורטיים, תתכוננו גם להתנסות מעשית. כך תתנסו בהכנת גבינות שונות, החל מהשלב הראשוני ועד לטעימה של התוצר המוגמר.

קורס גבינות מקצועי – נגיעה טעימה בעולם הגבינה

אם אתם נמנים עם חובבי הגבינות, כעת תוכלו ללמוד להכין שלל סוגי גבינות במטבח הפרטי שלכם. התהליך אינו מסובך כמו שוודאי דמיינתם, אך כן כדאי לקבל את הטיפים המקצועיים משף מנוסה שידריך אתכם ברמה האישית. "בית הספר למקצועות המזון" פותחת את דלתה לקהל הרחב ומזמינה אתכם להתנסות בקורס גבינות מיוחד אשר יעניק לכם את כל הידע המקצועי והכלים הדרושים ויחשוף בפניכם את הסודות הטעימים של עולם הגבינה על מנת שתצליחו ליצור כל גבינה שרק תחשקו בה אפילו בנוחות ביתכם.


בואו ללמוד את מקצועות המזון מהטובים ביותר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סוד הגבינה

אנו ב"בית הספר למקצועות המזון" מזמינים אתכם לגלות את כל הסודות הכמוסים של המטבח, כך שכעת גם אתם תוכלו ללמוד להכין גבינות טעימות במיוחד בקלות. בין אם חשקתם בגבינה רכה, קשה או אפילו טבעונית, נשמח לארח אתכם באחת הסדנאות שלנו ולהעניק לכם את הכישורים הדרושים להכנת גבינה משלכם.

סדנאות גבינות

אם אתם נמנים עם חובבי הגבינות, כעת תוכלו ללמוד להכין שלל סוגי גבינות במטבח הפרטי שלכם. התהליך אינו מסובך כמו שוודאי דמיינתם, אך כן כדאי לקבל את הטיפים המקצועיים משף מנוסה שידריך אתכם ברמה האישית. "בית הספר למקצועות המזון" פותח את דלתותיו לקהל הרחב ומזמין אתכם להתנסות בסדנת גבינות מיוחדת במינה אשר תעניק לכם את כל הידע המקצועי והכלים הדרושים ותחשוף בפניכם את הסודות הטעימים של עולם הגבינה על מנת שתצליחו ליצור כל גבינה שרק תחשקו בה אפילו בנוחות ביתכם.
חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום