בואו ללמוד אצלנו את מקצועות המזון

הצטרפו אלינו לקורסים מרתקים, השאירו פרטים

קורס אפייה

קורס אפייה נוצר במיוחד על מנת לתת מענה לחוויית למידה יסודית וטעימה שחושפת עבורכם את כל רזי האפייה. "בית הספר למקצועות המזון" מציע לכם התנסות מלאה בכל שלבי ההכנה והטכניקות המתקדמות בתחום. כאן תוכלו לטעום, ללוש ולעצב את המאפים המושלמים שתתגאו לקרוא להם שלכם.

קורס אפייה – הרבה מעבר לספרים

סט הכישורים שתוכלו לזכות בו תוך כדי קורס אפייה מקצועי יכול ללוות אתכם לאורך שנים רבות. כמובן שבעולם האוכל, ישנה התקדמות מתמדת וניתן ללמוד טיפים וטריקים חדשים ללא הרף, כך שקורס האפייה יכול להתאים הן למתחילים והן למתקדמים בעולם העשיר של האפייה.

כמו קורס באוניברסיטה, כך גם קורס אפייה בנוי תחילה ממבואות ויסודות, ורק לאחר מכן מהשלבים המתקדמים והמתכונים המורכבים יותר. שהרי לא ניתן לאפות מקרונים עוד לפני שלמדנו על השימושים הנכונים בביצים ופעילות החלבון באפייה. הקורס מציע לכם את ההזדמנות ללמוד דרך הידיים, כך לבחור את המרקמים השונים ולגלות את ההבדלים בין הבצקים השונים ומה ניתן לעשות איתם. אין תחליף ללמידה מעשית, שום ספר או סרטון לעולם לא יוכל להחליף את החוויה בה תחוו לראשונה את הדרכים הנכונות ללוש בצק או לעצב עוגות גבינה מסוגננות.

רבים טוענים כי לא יוכלו לעולם לאפות כמו המקצוענים כי בביתם לא קיים המכשור המקצועי התואם. בקורס תוכלו לגלות כיצד הציוד הביתי שלכם יכול לשמש אתכם גם בעת הכנת מאפים מורכבים.

קורס אפייה למתחילים ומתקדמים של Artdefood

אין ריח טוב יותר ממאפה שזה רק יצא מהתנור ומחכה רק לכם. בקורס האפייה מבית "אמנות המזון" תוכלו ללמוד איך להכין את המאפים הטעימים ביותר, מלחמים ולחמניות ועד לעוגות, עוגיות ושאר מאפים. הקורס מתמקד בגישה מעשית, שכן ככל שתעבדו יותר עם הידיים, כך תוכלו לגלות את כל הטריקים בעצמכם, כשבעת הקשיים יהיה לצדכם אדם שיוכל לכוון בדיוק למקום הנכון על מנת שתזכו בהצלחה המתוקה, או המלוחה, שלכם.


בואו ללמוד את מקצועות המזון מהטובים ביותר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ים של טעמים

אין ריח טוב יותר ממאפה שזה רק יצא מהתנור ומחכה רק לכם. בקורס האפייה "בבית הספר למקצועות המזון" תוכלו ללמוד איך להכין את המאפים הטעימים ביותר, מלחמים ולחמניות ועד לעוגות, עוגיות ושאר מאפים. הקורס מתמקד בגישה מעשית, שכן ככל שתעבדו יותר עם הידיים, כך תוכלו לגלות את כל הטריקים בעצמכם, כשבעת הקשיים יהיה לצדכם אדם שיוכל לכוון בדיוק למקום הנכון על מנת שתזכו בהצלחה המתוקה, או המלוחה, שלכם.פמעט

להפוך את התנור לחבר

סדנאות האפייה של "בית הספר למקצועות המזון" הן חוויות כיפיות, ששמות דגש על הקניית הכלים הבסיסיים לאפייה, כך שגם אם עד כה הגדרתם את המטבח, והתנור בפרט, לאויב המושבע שלכם, כעת תוכלו להתמודד איתו בגבורה ולזכות בניצחון בצורת מאפה מושלם. כל השיטות, הטריקים והטיפים לפיצה המושלמת נמצאים במרחק של סדנה מהנה אחת.
חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום